لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ - لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ با ساختار فوق مشخص می شود که در آن یک لایه آلومینیومی جوش داده شده بین دو لایه پلی اتیلن متقاطع (PEX) قرار گرفته و با دو لایه چسب به آنها متصل می شود.
به لطف این ویژگی، لوله و اتصالات نیوپایپ ترکیبی عالی از خواص پلاستیک (پلی اتیلن متقاطع با استحکام مکانیکی بالا) و چکش خواری فلز (آلومینیوم با انعطاف پذیری بالا) است که در آن مزایای PEX تکمیل شده است. با خواص آلومینیوم، محصولی با ویژگی های فوق العاده و متعدد ایجاد می کند.
PEX مقاومت شیمیایی و خوردگی را ارائه می دهد، سبک، بهداشتی است و سطح تماس بسیار صاف و صیقلی را با مایع منتقل شده تضمین می کند تا از افت فشار و از تشکیل رسوب جلوگیری کند.
وجود آلومینیوم مدل سازی لوله نیوپایپ را آسان می کند و سرعت نصب را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و از نفوذ اکسیژن به خط لوله جلوگیری می کند. این لوله برای سیستم های بهداشتی، گرمایش، سرمایش و هوای فشرده مناسب است. آخرین لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ را می توانید از همین صفحه دنبال کنید و یا با ما تماس بگیرید. 

لیست قیمت لوله و اتصالات آذین

لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس

آخرین لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ (جدید)

برای مشاهده آخرین لیست قیمت هر یک از دسته بندی های لوله و اتصالات نیوپایپ بر روی آن کلیک کنید.

لیست قیمت به تفکیک لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

در زیر می توانید لیست قیمت قطعات و اتصالات مختلف لوله و اتصالات نیوپایپ را ببینید.

لیست قیمت سه راهی نیوپایپ

اتصالات سه راهی نیوپایپ T  شکل برای ایجاد خطوط انشعاب و اتصال سه قطعه لوله، اغلب در خطوط تامین آب استفاده می شود. هنگام توصیف آنها، لوله کش ها بعد خط و سپس بعد شاخه را می دهند. به عنوان مثال، سه راهی با یک خط در 2 اینچ، دیگری در 1.5 اینچ، و یک خط شاخه در 1.5 اینچ، سه راهی 2 اینچ × 1½ اینچ در 1½ اینچ نامیده می شود.

اگر هر دو خط یک اندازه باشند، نام را می توان کوتاه کرد. به عنوان مثال، سه راهی با خطوط 1 اینچی و 1 اینچی و شاخه ای ¾ اینچی را سه راهی 1 اینچ x ¾ می نامند. اگر اندازه همه دهانه ها یکسان باشد، سه راهی 1 اینچی نامیده می شود.

سه راهی های نیوپایپ در انواع لوله کشی استفاده می شود و در تمام مواد لوله کشی موجود است.

از انواع سه راهی های نیوپایپ می توان از سه راهی تبدیل پرسی نیوپایپ، سه راهی روپیچ پرسی، سه راهی دیواری پرسی نیوپایپ، سه راهی دیواری کوپلی نیوپایپ، سه راهی توپیچ کوپلی نیوپایپ و ... نام برد.

همچنین می توانید برای لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ با ما تماس بگیرید.

سه راهی پرسی نیوپایپ

۱۸۶.۴۸۳ تومان۶.۴۰۷.۹۱۸ تومان

لیست قیمت شیر نیوپایپ

شیرهای نیوپایپ برای تنظیم یا توقف جریان در یک سیستم لوله کشی استفاده می شوند. انواع شیرهای نیوپایپ شامل شیرهای پروانه ای برای دریچه گاز یا ایزوله کردن جریان، شیرهای چک برای جلوگیری از جریان معکوس و شیرهای کاهش فشار هستند که فشار سیستم را کاهش می دهند.

همچنین می توانید برای لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت بوشن نیوپایپ

بوشینگ ها یا بوش های کاهنده نیوپایپ، در یک انتهای لوله قرار می گیرند تا اندازه دهانه را کاهش دهند. آنها امکان انتقال سریع به لوله های کوچکتر را فراهم می کنند و اغلب در فضاهای تنگ استفاده می شوند. کاهنده های متحدالمرکز اندازه لوله را در مرکز باریک یا کاهش می دهند. اگر به طور مستقیم به کاهنده نگاه کنید، بخش کوچکتر را در مرکز لوله بزرگتر خواهید دید. آنها معمولا برای لوله کشی گاز و مسیرهای عمودی استفاده می شوند.

کاهنده های غیرعادی لوله را به کناره باریک می کنند. اگر رو به رو به کاهنده غیرعادی نگاه کنید، بخش کوچکتر را خواهید دید که در یک طرف لوله بزرگتر قرار دارد. اینها زمانی استفاده می شوند که مایع باید در سطح لوله در همان سطح بماند. بوش ها در انواع لوله کشی استفاده می شوند و در کلیه مواد لوله کشی موجود می باشند. همچنین می توانید برای لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت کلکتور نیوپایپ

لیست قیمت کلمپ نیوپایپ

کلمپ لوله نیوپایپ به طور گسترده ای در لوله کشی استفاده می شود. آنها همچنین برای کار به عنوان گیره لوله استفاده می شود. کلمپ های لوله نیوپایپ را می توان به عنوان اتصالات دایره ای یا نیم دایره ای پیچ و مهره ای تعریف کرد که اطراف لوله را می بندند و لوله را با سایر اجزای مونتاژ برای پشتیبانی مناسب وصل می کنند. این گیره های لوله کشی بارهای سیستم لوله کشی را به سازه منتقل می کند. طیف گسترده ای از گیره های لوله کشی برای استفاده به عنوان اتصالات پشتیبانی لوله در دسترس هستند.

لیست قیمت تبدیل نیوپایپ

اگر لوله ها دارای انتهای خاصی یا انتهای ساده نیستند، تبدیل نیوپایپ آنها را به صورت رزوه ای نر یا ماده در هر موردی که مورد نیاز است می سازند. تبدیل معمولا برای لوله های مسی و پی وی سی استفاده می شوند. تبدیل نر حاوی رزوه‌های نر و تبدیل ماده حاوی رزوه‌های ماده هستند.

 

لیست قیمت زانو نیوپایپ

زانوها اتصالات لوله ای هستند که برای اتصال 2 لوله برای ایجاد تغییر در جهت جریان سیال استفاده می شوند. این قطعه یکی از چندین اتصالات لوله است که یک لوله کش باید با آن دست و پنجه نرم کنید.

چند نوع زانو در لوله کشی وجود دارد؟
در لوله کشی پایه 3 نوع اصلی زانویی وجود دارد.

زانویی 90 درجه نیوپایپ، زانویی 45 درجه نیوپایپ، زانویی 22.5 درجه نیوپایپ

زانویی 90 درجه نیوپایپ رایج ترین نوع آن است. زانویی 45 درجه در مقایسه با 90 درجه کمتر رایج است. زانو های 22.4 درجه با نصف کردن بیشتر زانوهای 45 درجه به دست می آیند.

زانویی نیوپایپ در لوله کشی در کجا استفاده می شود؟
در لوله کشی، زانویی صرف نظر از مواد به کار رفته در ساخت آن، برای تغییر زاویه یا جهت اجرای لوله استفاده می شود.
زانو ها در جاهایی که چرخش های 90 درجه یا 45 درجه وجود دارد رایج تر است.

لیست قیمت درپوش نیوپایپ

درپوش نیوپایپ جزء اجزای لوله کشی است که معمولاً برای بستن دهانه لوله در هنگام بازرسی و تعمیر استفاده می شود. درپوش روپیچ به طور کلی شامل رزوه های نر هستند.

درپوش توپیچ نوعی اتصالات لوله است که عملکرد آن مانند درپوش روپیچ است اما تنها تفاوت آن این است که روپیچ دارای رزوه های نر است و توپیچ حاوی رزوه های ماده است که روی رزوه نری لوله پیچ می شود. اینها در مواد مختلفی مانند لاستیک، مس، فولاد، پلاستیک و غیره موجود هستند.

لیست قیمت مغزی نیوپایپ

از مغزی نیوپایپ برای اتصال دو لوله به یکدیگر استفاده می شود. آنها روی قسمت بیرونی لوله ها می لغزند و دو لوله را با یک درپوش در وسط به هم می پیوندند که مانع از عبور آنها تا انتها می شود. آنها اغلب هنگام تعمیر یک بخش از لوله استفاده می شوند. یک مغزی کاهنده، دو لوله با اندازه های مختلف را به هم متصل می کند.

مغزی ها در انواع لوله کشی استفاده می شوند و در تمامی مواد لوله کشی موجود می باشند.

همچنین می توانید برای لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ

لیست قیمت مهره نیوپایپ

فوم نیوپایپ

پیچ هواگیری نیوپایپ

ویژگی های لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ - آخرین لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ

 • عایق صوتی عالی: خاصیت ارتجاعی پلی اتیلن متقاطع جذب صدا عالی را فراهم می کند.
 • مقاومت در برابر خوردگی و سایش
 • سبکی: لوله های پنج لایه بسیار سبک‌تر از لوله های فلزی هستند.
 • بهداشت: مواد مورد استفاده غیر سمی و دارای گواهی برای حمل و نقل آب آشامیدنی هستند.
  بهداشتی، بدون پوسته و قارچ (داخلی فوق‌العاده صاف باعث کاهش گرفتگی ناشی از فلس و قارچ می شود)
 • افت فشار کم: سطح داخلی صاف و صیقلی افت فشار را کاهش می دهد و از پوسته پوسته شدن جلوگیری می کند.
 • پلاستیسیته: وجود آلومینیوم با خاصیت ارتجاعی بالا، مدل سازی لوله ها را آسان می کند.
 • انبساط حرارتی کم: انبساط حرارتی متوسط 0.026 mm/m°C
  مقاومت شیمیایی و الکتروشیمیایی (چون PEX رسانای ضعیفی است، در معرض اثرات مخرب جریان های سرگردان نیست)
 • مانع اکسیژن و نور: لایه آلومینیومی جوش داده شده یک مانع اکسیژن است، زیرا اکسیژن باعث افزایش جلبک ها، قارچ ها و خوردگی می شود.
 • به دلیل انعطاف پذیری و قابلیت میرایی ارتعاش، برای مناطق کشاورزی پرخطر ایده آل است

اتصالات لوله پنج لایه نیوپایپ برای چیست؟

اتصالات لوله نیوپایپ، لوله‌ها را به هم متصل می‌کنند و برای تطبیق سیستم‌های لوله‌کشی با افزایش طول مسیر یا تغییر جهت جریان استفاده می‌شوند. اتصالات و لوازم جانبی لوله نیوپایپ در کاربردها و صنایع مختلفی استفاده می شود.

انواع مختلف اتصالات لوله پنج لایه نیوپایپ چیست؟

اتصالات لوله نیوپایپ برای اتصال لوله ها به یکدیگر مورد نیاز است و نوع اتصالات مورد استفاده بر اساس کاربرد تعیین می شود. از آنجایی که هر سیستم لوله کشی متفاوت است، اتصالات لوله و لوازم جانبی مورد نیاز شما ممکن است از نظر جنس، اندازه یا نیازهای کاربردی متفاوت باشد. هنگام انتخاب اتصالات لوله خود، نیازهای کاربردی خود را در نظر بگیرید: آیا سیستم لوله کشی را گسترش می دهید، جهت را تغییر می دهید، جریان را کاهش می دهید یا یک انشعاب ایجاد می کنید؟ این اتصالات و کاربرد آنها را در بالا بررسی کردیم.

نحوه انتخاب اتصالات - لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ

اتصالات لوله نیوپایپ شما باید الزامات کار را برآورده کند، نوع اتصال مناسب را ارائه دهد و با لوله هایی که در حال اتصال آن هستید مناسب باشد. در حالی که اتصالات و انواع استاندارد ممکن است برای کاربرد شما مناسب باشد، ما همچنین می‌توانیم اتصالات لوله سفارشی مورد نیاز شما یا موجودی موجود را برای ایجاد اتصالات و لوازم جانبی لازم تغییر دهیم. در ادامه به برخی از ملاحظات کلیدی هنگام انتخاب اتصالات لوله می پردازیم.

نحوه اندازه گیری اتصالات لوله پنج لایه - لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ

اگر اندازه اشتباه را انتخاب کنید، اتصالات لوله با هم مطابقت ندارند و مهر و موم شما کافی نخواهد بود. هنگام انتخاب اتصال نیوپایپ، استانداردهای تعریف شده است برای تعیین اندازه و مشخصات مناسب در نظر بگیرید.

برای اندازه گیری اتصالات رزوه ای مناسب، قطر بیرونی لوله اتصال خود را برای رزوه های نر و قطر داخلی را برای رزوه های ماده اندازه بگیرید. سپس برای یافتن سایز مناسب متناسب با لوله خود، به نمودار اندازه در صفحه محصول مراجعه کنید. ملاحظات دیگر شامل طول انتها به انتها، ضخامت دیواره و اندازه اسمی لوله است.

اگر نمی توانید اتصالات نیوپایپ مناسب را پیدا کنید، با ما تماس بگیرید تا اقلام سفارشی مطابق با مشخصات دقیق شما را آماده کنیم. شما برای سفارش انواع لوله و اتصالات نیوپایپ می توانید با تلفن پاساب تماس بگیرید.

جمع بندی- لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

برای مشاهده لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ از سایت پاساب اقدام کنید همچنین برای خرید انواع محصولات نیوپایپ با بهترین قیمت می توانید به صورت آنلاین خرید نمایید. در صورت نیاز می توانید با شماره های تلفن ما برای مشاوره تماس بگیرید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

یک دیدگاه در “لیست قیمت لوله و اتصالات پنج لایه نیوپایپ

 1. محسن عزیزی گفت:

  قیمت اتصالات لوله پنج لایه تو این سایت از همه جا ارزون تر بود و سفارش هم خیلی سریع ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *