لیست قیمت نیوفلکس – نیوفلکس در کشور ما با تولید لوله و اتصالات فاضلابی پوش فیت شناخته می شود. این شرکت که در تولید محصولات خود از استاندارد های ملی و بین المللی پروی می کند طرفداران زیادی در کشور دارد. نیوفلکس که نام تجاری شرکت نوین اتصال پردیس گسترش از زیر مجموعه های گروه صنایع گیتی پسند می باشد.

یک سیستم فاضلاب که از لوله و اتصالات نیوفلکس پوش فیت تشکیل شده است، برای ایجاد اتصالات خود نیازی به درزگیر یا چسب ندارد، زیرا در عوض به حلقه های لاستیکی برای ایجاد مهر و موم های ضد آب متکی است. طول لوله های استاندارد در این سبک دارای انتهای ساده است، با لبه های برای کمک به سهولت اتصال، برای اتصال به انتهای سوکت، که مهر و موم حلقه لاستیکی را در خود جای می دهد. همانطور که از نام آن پیداست، این اتصال به سادگی با فشار دادن انتهای ساده یک لوله به انتهای سوکت اتصالات ایجاد می شود. لبه آن به انتهای ساده اجازه می‌دهد تا با کمک مقداری روان‌کننده سیلیکونی، بدون کندن حلقه لاستیکی به داخل سوکت بلغزد، که سپس یک مهر و موم محکم در اطراف لوله ایجاد می‌کند. بزرگترین مزیت این روش این است که از آنجایی که هیچ گونه درزگیر یا چسبی استفاده نشده است، می توان آن را به راحتی از هم جدا کرد و در صورت نیاز دوباره وصل کرد. این کار هم نصب یک سیستم جدید و هم جایگزینی بخش های آسیب دیده یا فرسوده را نسبت به روش های اتصال دائمی آسان تر می کند.

لیست قیمت لوله و اتصالات پوشفیت فاضلابی نیوفلکس (B)

لیست قیمت لوله و اتصالات پوشفیت فاضلابی نیوفلکس (B)

لیست قیمت پوشفیت نیوفلکس (سایلنت)

لیست قیمت پوشفیت نیوفلکس (سایلنت)

لیست قیمت پوشفیت نیوفلکس (BD)

لیست قیمت پوشفیت نیوفلکس (BD)

لیست قیمت لوله و اتصالات نیوپایپ

لیست قیمت لوله و اتصالات آذین

آخرین لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس

برای مشاهده لیست قیمت هر یک از محصولات لوله و اتصالات نیوفلکس بر روی آن کلیک کنید.

لیست قیمت به تفکیک لوله و اتصالات نیوفلکس

در زیر می توانید لیست قیمت قطعات و اتصالات مختلف لوله و اتصالات نیوفلکس را ببینید.

اتصالات زانو نیوفلکس

زانو 45 درجه نیوفلکس: همه دیوارها یا مسیرهای لوله کشی مربعی نیستند یا با زاویه 90 درجه نمی چرخند، بنابراین در این موارد ممکن است چیزی به تیز بودن خمیدگی 90 درجه نخواهید - در مراحل خمیدگی 45 درجه.

زانو ونت دار 45 درجه نیوفلکس: وقتی می‌خواهید برای ادامه کار لوله‌کشی را به یک کوپلر یا موارد مشابه متصل کنید، اما در حال حاضر انتهای لوله‌کشی دارید، زانو ونت دار می‌تواند یک نجات دهنده باشد.

زانو 90 درجه نیوفلکس: هنگامی که باید یک گوشه 90 درجه بپیچید، این خم همان چیزی است که شما نیاز دارید.

لوله نیوفلکس

لوله نیوفلکس: اجرای مستقیم لوله کشی استاندارد برای اتصال بخش هایی از سیستم لوله های فاًضلاب که در طول 4 متر موجود است.

سه راهی نیوفلکس

سه راهی نیوفلکس: اگر می خواهید یک لوله جدید را اضافه کنید، این قطعه کیت مورد نیاز شماست. به همان روش بوشن مستقیم کار می کند، فقط این به شما امکان می دهد تا قطعات جدید خود را اضافه کنید.

دریچه نیوفلکس

درپوش نیوفلکس

بست لوله نیوفلکس

بست لوله نیوفلکس: بست، براکت یا گیره که به آن نام ها نیز شناخته می شود. برای تثبیت و محکم کردن لوله ها به دیوارها و سایر سطوح جامد برای جلوگیری از حرکت استفاده می شود.

بوشن نیوفلکس

بوشن نیوفلکس: از بوشن که برای اتصال 2 مسیر مستقیم لوله به یکدیگر استفاده می شود اگر نیاز به فاصله بیشتر از طول لوله دارید.

بوشن نیوفلکس – BD

۲۴.۴۳۱ تومان۱۴۶.۵۸۶ تومان

تبدیل نیوفلکس

تبدیل نیوفلکس : گاهی اوقات ممکن است نیاز به اتصال 2 لوله با اندازه های مختلف به یکدیگر باشد و در این مواقع نیاز به یک کاهنده یا تبدیل نیوفلکس نیاز است.

عصایی نیوفلکس

لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس را می توان برای اتصال لوله های فاضلاب از قطر 50 تا 160 میلی متر استفاده کرد. بدانید که کدام اتصالات لوله پوش فیت در این اتصالات لوله فاضلاب استفاده می شود و چه اتصالات مختلفی در دسترس است. همچنین در مورد نحوه استفاده صحیح از آنها برای اطمینان از عدم نشتی و گزینه های دیگری برای مشکلات لوله کشی را بیان خواهیم کرد.

اتصالات لوله فاضلاب پوش فیت نیوفلکس احتمالاً یکی از متداول ترین اتصالات فاضلاب مورد استفاده علاقه مندان به لوله کشی است که عمدتاً به دلیل سهولت استفاده از آنها است.

با توجه به سادگی آنها، می توانیم بفهمیم که چرا چنین است، زیرا هیچ چیز پیچیده ای در مورد آنها وجود ندارد، زیرا این کار ساده ای است که قطعات را به هم چسبانده تا همانطور که البته از نامش پیداست، جا بیفتند! علیرغم اینکه استفاده از لوله و اتصالات نیوفلکس آسان است.

وقتی صحبت از انواع مختلف اتصالات نیوفلکس می شود، یک نکته کلیدی را باید به خاطر بسپارید این است که اتصالات فشاری و اتصالات جوش حلال قابل تعویض نیستند زیرا اندازه لوله ها متفاوت است.

وقتی صحبت از تفاوت‌های بین سیستم‌های مختلف لوله فاضلاب می‌شود، تفاوت اصلی بین هر نوع در واقع نحوه اتصال آنها به یکدیگر است. در این مورد منظور ما روشی است که به وسیله آن هر گونه اتصالی در برابر آب محکم می شود.

در زیر هر یک را با جزئیات بیشتر بررسی خواهیم کرد:

لوله ها و اتصالات فاضلاب نیو فلکس پوش فیت مناسب

همانطور که در بالا ذکر کردیم، نکته این است که چگونه لوله و اتصالات پوش فیت به یکدیگر متصل می شوند.

هر بخش از لوله کار، طوق، اتصال، خم و غیره دارای یک یقه لاستیکی کوچک و نازک است که وقتی قسمتی از لوله به داخل فشار داده می شود، یک مهر و موم ضد آب در اطراف لوله ایجاد می کند که از هرگونه نشتی جلوگیری می کند.

یک تفاوت دیگر در موادی است که سیستم‌های پوش فیت از آن ساخته شده‌اند. در بیشتر موارد، پوش فیت از پلی پروپیلن ساخته می‌شود، زیرا دارای خواص سختی، مقاوم در برابر حرارت و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است.

انواع مختلف لوله فاضلاب نیوفلکس پوش فیت

برای لوله کشی فاضلاب برای ماشین لباسشویی، سینک یا هر وسیله یا شی دیگری، در 90 درصد مواقع به لوله کشی مستقیم، برای اجرا در امتداد سطح دیوار، چند خم شدن نیاز دارید. برای استفاده در گوشه ها و احتمالاً برخی از بوشن ها برای اتصال برخی لوله ها به یکدیگر در طول مسیرهای طولانی تر.

از آنجایی که این سناریو بسیار رایج است، فرقی نمی‌کند که از چه نوع لوله نیوفلکس استفاده کنیم بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که برای هر سیستم می‌توانید همان نوع اتصالات و جفت‌کننده‌ها و غیره را دریافت کنید تا در هر شرایطی خوب باشید.

نحوه استفاده از لوله های نیوفلکس پوش فیت

اکنون که دقیقاً مشخص کرده‌ایم که سیستم لوله کشی فشار مناسب چیست و چه نوع اتصالاتی را می‌توانید تهیه کنید، اکنون زمان آن است که نحوه استفاده از آن را بررسی کنیم.

به عنوان مثال، می‌خواهیم قسمتی از لوله را به طول مشخصی برش دهیم و سپس یک زانو 90 درجه را برای گوشه‌ای تعبیه کنیم.

اندازه گیری و علامت گذاری لوله نیوفلکس

اولین کار اندازه گیری و علامت گذاری نقطه ای در قسمت لوله است که باید برش شما انجام شود.

با استفاده از یک متر، اندازه برش خود را اندازه بگیرید و از یک خودکار برای علامت گذاری آن نقطه استفاده کنید .

با استفاده از یک تکه مقوا یا چیزی مشابه انعطاف‌پذیر اما با لبه مشخص، آن را در اطراف لوله خود قرار دهید تا لبه علامت شما را لمس کند. حالا یک خط قلم را دور تا دور بکشید.

این به شما یک خط مستقیم خوب می دهد تا مطمئن شوید که برش شما صاف است.

هر برشی که انجام می دهید باید کاملاً صاف باشد. این برای اطمینان از این است که هنگام وارد کردن به یک اتصالات، مقدار مساوی لوله واقعاً در اتصالات وجود دارد.

اگر با زاویه حاد بریده شود و به آن مفصل فشار وارد شود، احتمال نشتی وجود دارد.

لوله را برش دهید

قبل از شروع برش، لوله را محکم ببندید تا حرکت نکند. یک نیمکت محکم و چند گیره می تواند به شما کمک کند.

با گیره لوله، از یک اره برقی برای برش استفاده کنید. وقت بگذارید و مرتباً بررسی کنید که آیا درست و راست است.

لبه برش را مرتب کنید

با برشی که اکنون انجام داده اید، احتمالاً متوجه خواهید شد که لبه برش شما بسیار نامرتب است و نیاز به مرتب‌سازی دارد.

همه خرده‌ها و براده‌های پلاستیکی کوچک باید برداشته شوند و تمام لبه‌ها صاف شوند تا یک مورب کوچک تشکیل شود.

ممکن است فکر کنید، چرا باید این کار را انجام دهم، آیا نمی توانم فقط قطعات را به هم فشار دهم؟ خوب، دلیل بسیار خوبی برای این وجود دارد.

از آنجایی که ما با یک مهر و موم لاستیکی روبرو هستیم، هر قطعه پلاستیکی تیز به راحتی می تواند به مهر و موم آسیب برساند یا پاره کند که در نهایت به معنای نشت بیشتر در لوله است.

علاوه بر این، اگر یک لبه دندانه دار یا تیز در یقه گیر کرد و به فشار دادن لوله خود به اتصالات ادامه دادید، می توانید به راحتی آب بند را از محفظه آن بیرون بکشید و باعث نشتی و خرابی شود.

با استفاده از یک کاغذ سنباده درجه ریز، این کار را در اطراف تمام لبه های برش داده شده اجرا کنید تا همه سوراخ ها را از بین ببرید.

هنگامی که این کار را انجام دادید، از یک فایل مسطح برای اجرا در لبه بیرونی لوله استفاده کنید تا یک اریب ایجاد کنید. این به لوله کمک می کند تا به راحتی به داخل درزگیر بلغزد.

مقداری روان‌کننده به مهر و موم بمالید

به سادگی فشار دادن یک لوله پلاستیکی به یک مهر و موم لاستیکی ساده‌ترین کار نیست. همانطور که لوله به داخل فشار داده می شود، لاستیک همانطور که باید به سمت پایین فشرده می شود تا آب بندی محکمی ایجاد کند، اما حرکت لوله به سمت داخل را محدود می کند.

برای سهولت هر چه بیشتر این فرآیند و همچنین جلوگیری از هر گونه آسیب به آب بند، یک روان‌کننده روی آب بند اعمال می شود تا به راحت ترین شکل ممکن لغزش لوله کمک کند.

در صورتی که هیچ ژل روان‌کننده ای ندارید، مایع شستشو یک جایگزین عالی است.

هر زمان که تصمیم به استفاده از آن دارید، مقداری از ژل/روان‌کننده را در انتهای انگشت خود قرار دهید و آن را در اطراف مهر و موم لاستیکی قرار دهید. پوشش خوبی به آن می دهد.

لوله ها را به هم بچسبانید

در حال حاضر همه چیز آماده است، زمان آن رسیده است که لوله و اتصالات خود را به هم بچسبانیم.

لوله را محکم در یک دست نگه دارید، اتصالات را بگیرید و آن را روی انتهای لوله فشار دهید تا زمانی که به مهر و موم برخورد کند. کمی به اتصالات فشار وارد کنید، اما آن را به صورت صاف روی لوله نگه دارید.

ممکن است برای شروع کمی سفت باشد، اما به محض شروع، باید مستقیماً به داخل بلغزد. پس از وارد شدن، اتصال را به سمت پایین فشار دهید تا متوقف شود و سپس آن را حدود 8-10 میلی‌متر به عقب بکشید. این برای هر گونه انبساط است که لوله یا اتصالات ممکن است تجربه کنند.

با نصب اتصالات 90 درجه در انتهای لوله، اکنون اولین قطعه فاضلاب خود را با موفقیت نصب کرده اید.

جمع بندی- لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس

در این بخش می توانید لیست قیمت لوله و اتصالات نیوفلکس را مشاهده کنید. شما می توانید به صورت آنلاین از پاساب خریداری نمایید. در صورت لزوم می توانید برای مشاوره با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

4/5 - (1 امتیاز)